ZEBRANIA Z RODZICAMI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie zapraszamy na spotkania z Rodzicami, które odbędą się 17 listopada 2021 r. o godzinie 16:00.

Ze względów sanitarnych prosimy o przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w czasie występowania pandemii.

INFORMACJA

Dnia 10.11.2021 r. (środa) ze względu na obchody Święta Szkoły oraz uroczystości związane z Dniem Niepodległości nie będzie zajęć edukacyjnych.

Dzieci przychodzą do szkoły na godzinę 8:30, wychodzą około godziny 12:30.

Obowiązuje strój galowy.

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Informujemy, iż 9 listopada (wtorek) w godzinach od 8.00 do 11.30 będziemy brać udział w szkoleniu teoretycznym oraz praktycznym z zakresu procedur bezpieczeństwa. Będziemy uczyć się jak się zachować m.in w przypadku pożaru, wtargnięcia napastnika, ataku.
Po szkoleniu, czyli od godziny 11.30, zajęcia lekcyjne będą odbywały się według planu.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez firmę, o której szersze informacje znajdują się TUTAJ

Prosimy, aby dzieci w tym dniu były odpowiednio ubrane, gdyż szkolenie będzie obejmowało między innymi opuszczenie budynku szkoły.

LIST GRATULACYJNY

List gratulacyjny

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie zapraszamy na spotkania z Rodzicami

Klasa I –             15 września 2021 r. godzina 16:00

Klasy II- VIII– 22 września 2021 r. godzina 16:00

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/ 2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej.

Przypominamy o zachowaniu zasad obowiązujących w czasie reżimu sanitarnego!

Zapraszamy do szkoły!

DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU!

ZAPRASZAMY!!!

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 2 w Brześciu Kujawskim na DRZWI OTWARTE, które odbędą się dnia 30 sierpnia (poniedziałek) 2021r. w godz. od 09:00 do 11:00.

Rodzice mają okazję do zapoznania się z placówką, jej organizacją, warunkami edukacji, a dzieci do oswojenia się z nowym otoczeniem. Na spotkaniu będą organizowane wszelkiego rodzaju zabawy i atrakcje dla maluchów. W czasie spotkania rodzice mogą liczyć na wskazówki:

– jak pomóc dziecku przygotować się do rozłąki z mamą i tatą oraz jakie techniki zastosować, by zminimalizować stres z tym związany.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje zapewnią uśmiech i radość wszystkim dzieciom😊!

WARSZTATY Z POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

Drogi Rodzicu!

Czy jesteś zainteresowany doskonaleniem swoich umiejętności wychowawczych?

A może…

W związku z nietypowym czasem pandemii twoje dziecko zaczęło funkcjonować w sposób, który cię niepokoi?

Zapraszamy Cię na spotkanie , które dotyczyć będzie następujących treści:

„Jak pomóc dziecku w radzeniu sobie z trudnymi uczuciami w sytuacji kryzysu?”

Spotkanie to jest przeznaczone dla rodziców zainteresowanych zwiększaniem swojej świadomości w zakresie rozpoznawania trudności emocjonalnych i poszerzaniu swoich kompetencji w zakresie prowadzenia empatycznych interwencji  wychowawczych.

Zajęcia mają formę warsztatową, wykorzystującą metodę aktywnego uczestnictwa:

nie wykłady a ćwiczenia i wskazówki oraz możliwość  dzielenia się własnymi doświadczeniami/trudnościami.

ORGANIZACJA:

czas trwania:   1 spotkanie  – 120min.

liczba uczestników: max 15osób

osoby prowadzące: 2 pracowników PPP w Lubrańcu  (psycholog/pedagog)

miejsce: na terenie placówki do której uczęszcza Państwa dziecko

lub placówki w Państwa gminie