Strona główna Konkursy rozstrzygnięte
« Strona główna »

Konkursy rozstrzygnięte

Opublikowano: 1.5.2018

1.W Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ,,Olimpus” nasi uczniowie otrzymali wysoką punktację i zajęli 9 miejsce: Julia Barańska, Adrian Klimczak, Jakub Pawłowski. Gratulujemy. Uczniów przygotowała Małgorzata Najberg.

2.W Powiatowym Konkursie Ortograficznym ,,Łortokietek” reprezentowali nas uczniowie: Julia Barańska- Mistrz Ortografii, Jakub Rewers – II miejsce, Zuzanna Skierska – III miejsce, Oliwia Sikorska, Oliwia Królik. Gratulujemy odwagi i zwycięstwa. Uczniów przygotowała Edyta Ciechanowska i Violetta Matusik.

3.Gminny Konkurs Profilaktyczny – „Myślę trzeźwo, bawię się na trzeźwo” -Adrian Jesionowski- I miejsce. Uczniów przygotowała Ludmiła Małkowska.

4.Wręczenie nagród – Konkurs organizowany przez Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku  Konkurs z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej-Curie pod patronatem Fundacji Anwil dla Włocławka.  Wyróżnieni uczniowie wzięli udział w wycieczce regionalnej: Natasza Adamczyk- I miejsce, Maja Barańska- I miejsce, Jakub Pankiewicz – I miejsce, Dominika Maciejewska- III miejsce, Becky Abbott – wyróżnienie, Zuzanna Bruzda – wyróżnienie. Nad całością czuwała Dorota Szmajda.