Strona główna Powitanie nowego roku szkolnego
« Strona główna »

Powitanie nowego roku szkolnego

Opublikowano: 13.11.2019

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania i zmiany w kadrze pracowniczej. Pożegnaliśmy wieloletnią dyrektor szkoły panią Katarzynę Smolińską. Jej obowiązki przejęła dyrektor Agnieszka Czarniak. Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów. Doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z ogromną odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności. Funkcję zastępcy powierzono Lidii Przewozik. Życzymy, aby praca łączyła się z przyjemnością i sukcesami. W klimat nowych obowiązków  wprowadził dyrektor Mariusz Czyżniejewski, który przekazał również  życzenia od burmistrza Tomasza Chymkowskiego. Dołączyli także nowi nauczyciele- Aneta Gadziomska- Wrzesińska (matematyka, fizyka); Agnieszka Stasiak (język angielski); Aleksandra Paczewska ( pedagog szkolny), Iwona Muszyńska (religia), także pracownicy obsługi- Urszula Smolińska, Anna Rosińska, Marzena Musiał. Samorząd Uczniowski zaprezentował program wokalno- poetycki i rozpoczęliśmy intensywną pracą nowy rok szkolny. Uczniom życzymy sukcesów w wielu dziedzinach, rodzicom zadowolenia ze swoich pociech i ich osiągnięć. Pamiętaliśmy również o Tych , którzy zginęli w obronie Ojczyzny.