Uroczystości

 HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

2017/2018

 

 Lp  Nazwa uroczystości  Sposób realizacji  Termin realizacji  Osoby odpowiedzialne

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 -apel-udział rodziców

04.09

 K. Stępczyńska

2

Akcja „Sprzątanie świata” -sprzątanie okolic

 15.09

 M. Najberg

3

 Dzień Chłopaka -uroczystości klasowe

30.09

 Wychowawcy klas

4

Ślubowanie klasy I – akademia-udział rodziców

13.10

R. Bieś,

L. Przewozik

5

Dzień Edukacji Narodowej -akademia

13.10

6

 Dzień Papieża Jana Pawła II  -apel

18.10

ks. K. Góralski

7

 Święto Bibliotek Szkolnych  przedstawienie

październik

 M. Najberg

8

Wszystkich Świętych -sprzątanie grobu-zapalenie zniczy

30.10

Samorząd Uczniowski, wychowawcy

9

Święto Niepodległości, Dzień Patrona Szkoły – akademia

10.11

K. Stępczyńska, V. Matusik, M. Najberg

10

SKO -apel  październik E. Ciechanowska

11

Andrzejki -zabawy-wróżby

30.11

SU, M. Pałczyński

12

Mikołajki -uroczystości klasowe

06.12

wychowawcy klas

13

Jasełka przedstawienie

21.12

ks. K. Góralsk

14

Trzech Króli -Jasełka dla rodziców-Msza Św.

05.01

ks. K. Góralsk

15

Dzień Babci i Dziadka -akademia-udział gości

19.01

K. Stępczyńska, R. Bieś,    E. Ciechanowska,

16

Pasowanie na czytelnika przedstawienie dla kl. I

styczeń

M. Najberg

17

Podsumowanie pracy SU za I semestr -zebranie

styczeń

SU

18

Zabawa choinkowa – zabawa taneczna

luty

wychowawcy

20

Tydzień Języka Ojczystego konkursy

luty

V. Matusik

21

Dzień Kobiet -apel

08.03

M. Pałczyński

22

Powitanie Wiosny -apel-wycieczka

21.03

E. Ciechanowska, K.Stępczyńska

23

Dni Matematyki – zadania konkursowe

marzec

L. Przewozik

24

Przedstawienie wielkanocne -apel

marzec

ks. K. Góralsk

25

Dni Ziemi -konferencja

kwiecień

M. Najberg

26

Święto Konstytucji 3 Maja – akademia

27.04

J. Czopiński

27

Dzień Mamy i Taty -akademia z udziałem rodziców

24.05

wychowawcy

28

Dzień Książki przedstawienie

maj

M. Najberg

29

Dzień DzieckaDzień Sportu -uroczystości klasowe-zabawy-konkursy

04.06

dyr. K. Smolińska, M. Pałczyński

30

Gazetki tematyczne -wykonanie gazetek

cały rok

Samorząd Uczniowski

31

Konkurs ortograficzny -konkurs

kwiecień

V. Matusik

32

Karta rowerowa -egzamin

czerwiec

L Przewozik

33

Uroczyste zakończenie roku szkolnego -akademia-rozdanie świadectw

23.06

E. Ciechanowska