Jak co roku, tak i teraz w naszej szkole przygotowano przepiękną inscenizację z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Program jasełek przedstawiał w sposób oryginalny i bardzo wymowny objawienie Daru Bożego Narodzenia.

Piękna dekoracja, bardzo starannie przygotowane stroje przyciągały uwagę oglądających. Występujący aktorzy – uczniowie kl. V i VII świetnie wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa. Wszyscy poczuliśmy się jedną rodziną, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie. Odczuliśmy, że każdy z nas otrzyma Dar Bożego Narodzenia, a Święta będą najpiękniejszymi dniami w naszym życiu.

Jasełka zostały przygotowane przez księdza Krzysztofa Góralskiego, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ